O nás

Nemáte čas zabývat se vedením účetnictví, vyúčtováním nájemného, placením faktur, sháněním odborníků na opravy v domě? Máte v domě neplatiče a nevíte jak na ně?  Pak jste na správném místě.

Zabýváme se správou domů, vedením účetnictví SVJ a bytových družstev, poskytujeme právní poradenství v bytové problematice. S námi máte vždy jistotu, že Vaše účetnictví zpracuje kvalifikovaný účetní s praxí a potřebným vzděláním. Vysokou kvalitu také zaručuje propojení účetních služeb s daňovým poradenstvím. Každý účetní doklad prochází interní kontrolou.

Samozřejmě jsme zde i pro ty, kterým problematika společného bydlení nic neříká. Potřebujete poradit, vysvětlit či pomoci se situací na vašem domě? Zakládáte bytové družstvo či společenství vlastníků? Pak nás neváhejte kontaktovat.


Zajistíme Vám kompletní servis správy vaší nemovitosti s minimální osobní účastí vlastníků jednotek nebo členů družstva, za nejlepší cenu na trhu.

 

ROZVOJ, stavební bytové družstvo patří v současné době mezi nejvýznamnější a největší společnosti v olomouckém regionu, které se profesionálně   zabývají správou nemovitostí se zaměřením na bytové domy.

 

V současnosti spravujeme více než 5000 bytových i nebytových jednotek zejména v Prostějově, Olomouci, Kostelci na Hané, Konici a v okolí těchto měst.